531-400-101 damian_zieba@tlen.pl

 

 

 

 

 

Weselny Telefon – Atrakcja roku 2022 / 2023

 

 

Oferujemy niezapomnianą atrakcję – Weselny telefon.
Państwa goście nagrają życzenia specjalnie dla Was. Zawsze będziecie mogli wrócić i odsłuchać życzenia sprzed lat, babcia, ciocia, najlepszy przyjaciel… Życzenia zostaną z Wami na zawsze.

 

www.weselnytelefon.pl

 

Instagram

 

Facebook

 

Usłysz życzenia od Twoich najbliższych i wracaj do nich kiedy tylko masz ochotę.

 

 

 

 

Co to jest?

 

Niesamowita alternatywna księga gości na Twoje wydarzenie, umożliwiająca gościom pozostawienie Ci spersonalizowanych nagranych wiadomości, które możesz zachować na zawsze.

 

Jak to Działa:

 

Twoi goście podnoszą słuchawkę i słuchają spersonalizowanej, nagranej wcześniej przez Was wiadomości

Po BEEP mogą zacząć nagrywać swoją wiadomość… piosenkę lub cokolwiek innego :)Po skończeniu po prostu odkładają słuchawkę z powrotem na podstawkę. Nagranie jest następnie bezpiecznie przechowywane.


 

Czy telefon jest łatwy w obsłudze?

 

TAk! Zaprojektowaliśmy go tak, aby był bardzo przyjazny dla użytkownika. .

 

Po prostu podłącz go.

Po wydarzeniu zgrywamy wszystkie życzenia, abyście mogli się cieszyć nimi na zawsze!

 

Opinie

 

To był taki hit wśród naszych gości, byli bardzo podekscytowani – słyszeliśmy kilka zabawnych komentarzy, takich jak: „Poczekaj, aż to usłyszysz…”, „Mój jest genialny” i „Wstydziłem się przy pierwszym nagraniu, ale jest całkiem zabawne”, – było genialne!”

Kamila, Poznań

„Właściwie chciałbym wyrazić bardzo osobiste podziękowania. Dzięki tej księdze gości czuję, że przez wiele nadchodzących lat możemy zawsze odsłuchać wiele bardzo osobistych wiadomości, a ich głosy są z nami na zawsze”

Andrzej, Bielsko Biała

„To cudowne, ponieważ słuchanie wiadomości może czasami być bardziej emocjonalne niż czytanie – czasami ton i emocje mogą być bardziej widoczne w głosie niż słowach na papierze. Jesteśmy bardzo podekscytowani, gdy usłyszeliśmy wspaniałe wiadomości”

Amelia, Brzeszcze

„Dzisiaj otrzymaliśmy nasz pakiet audio księgi gości i – o mój Boże – jest wspaniały… urocze USB jest takie piękne! Co za wyjątkowy i ciekawy pomysł. Naprawdę pomyślałeś o wszystkich szczegółach i prezentacji”

Kamil, Dąbrowa Górnicza

Chcę telefon! Co mam zrobić?

Sprawdź dostępność – wyślij nam wiadomość, bądź do Nas zadzwoń.

Nagranie powitania:

1.Musisz nagrać „Wiadomość powitalną”, którą Twoi goście usłyszą, gdy odbiorą telefon. Nie martw się, wyślemy Ci mnóstwo przykładów, które pomogą Ci zainspirować. Wystarczy jak nagracie powitanie na telefonie (dyktafon)

2.Na kilka dni przed wydarzeniem otrzymacie Nasz telefon. Po Waszym weselu telefon odsyłacie korzystając z opłaconej przesyłki (list przewozowy będzie w środku). Obsługujemy Inpost oraz DPD, DHL.

3. Jak telefon do Nas wróci, zgrywamy wszystkie Twoje wiadomości audio i ładujemy je do do galerii online oraz wysyłamy na USB która będzie dodatkową pamiątką.

Promocyjna cena wynajmu to 499zł

Skontaktuj się z Nami (podaj datę wesela – sprawdzimy dostępność)

tel. 531400101

email: weselnytelefon@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Zadzwoń do Nas!